Et

Ivar Valdmaa
tegevdirektor
tel 683 0802 
e-post ivar.valdmaa@cramo.com

Toomas Linamäe
rendidirektor
tel 683 0803 
e-post toomas.linamae@cramo.com

Merike Katkosilt
finantsdirektor
tel 683 0804 
e-mail merike.katkosilt@cramo.com

Eneken Havi
sekretär
tel 683 0800 
e-post eneken.havi@cramo.com

Moonika Lassur

personalijuht
tel 683 0814 
e-post moonika.lassur@cramo.com

Kaidi Talsen
turundus- ja kommunikatsioonijuht
tel 683 0824
mob 510 1660
e-post kaidi.talsen@cramo.com

Müügiosakond

Rait Mõtsmees 
müügijuht
tel 683 0835 
mob 501 7422
e-post rait.motsmees@cramo.com


Märt Mäesalu
 
müügijuhi abi
tel 683 0848 
mob 521 1334
e-post mart.maesalu@cramo.com


Ivar Kaldaru
 
projektijuht
tel 683 0840
mob 528 1810
e-post ivar.kaldaru@cramo.com


Aleksei Särki

teleskooplaadurid ja rasketehnika
tel 677 1139
mob 5688 6356
e-post aleksei.sarki@cramo.com


Andrei Vallimets

Lõuna-Eesti projektijuht
tel 730 6093
mob 516 8900
e-post andrei.vallimets@cramo.com


Andri Niidumaa

Lõuna-Eesti projektijuht
tel 730 6093
mob 516 0465
e-post andri.niidumaa@cramo.com

Raamatupidamine

Annika Sukk
finantskontroller
tel 683 0822
e-mail annika.sukk@cramo.com


Inge Pärt

pearaamatupidaja
tel 683 0811
e-mail inge.part@cramo.com


Liivi Toomela

raamatupidaja 
tel 683 0813 
e-mail liivi.toomela@cramo.com


Kristi Müller

raamatupidaja
tel 683 0812
e-mail kristi.muller@cramo.com


Birgit Ruisu

raamatupidaja
tel 683 0805 
e-mail birgit.ruisu@cramo.com


Kristina Onufreitšuk
(lapsehoolduspuhkusel)
raamatupidaja (arved)

Krediidiosakond

Küsimused arvete ja volikirjade kohta palume saata aadressile kredarve@cramo.com

Jaanus Maripuu
krediidiosakonna juhataja
tel 683 0815
faks 683 0810
mob 5348 1190
e-post jaanus.maripuu@cramo.com

Sisekontrolli osakond

Hendrik Lepp
sisekontroll
tel 683 0816
faks 683 0810
mob 5346 4613
e-post hendrik.lepp@cramo.com

Tehnika osakond

Tehniline tugi. Seadmete hooldus ja remont

Kaarel Samuel
tehnikadirektor
tel 683 0825 
mob 506 3116
e-post kaarel.samuel@cramo.com


Kaupo Mark

hankejuht
tel 683 0825 
mob 5347 8412
e-post kaupo.mark@cramo.com

IT-osakond

Taivo Sillaste 
IT-juht
tel 683 0845
e-post taivo.sillaste@cramo.com

Toomas Veskus 
IT-spetsialist
tel 683 0844
e-post toomas.veskus@cramo.com