Et

Cramo rendipunktid

Cramol on kokku 20 rendipunkti üle kogu Eesti.

Lähima rendipunktiga saad ühendust ka helistades telefonil 16661.

Tallinn - Kadaka

Kadaka tee 131, 12915

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 18.00, L 8.00 - 14.00, P - suletud


Rauno Roste
 
osakonna juhataja
tel 683 0830 
mob 520 8810
e-post rauno.roste@cramo.com


Indrek Oja

klienditeenindaja
tel 683 0830 
mob 520 8810
e-post indrek.oja@cramo.com


Aivar Allmere
 
klienditeenindaja
tel 683 0830
mob 520 8810
e-post aivar.allmere@cramo.com


Kert Ambus
 
klienditeenindaja
tel 683 0830
mob 520 8810
e-post kert.ambus@cramo.com

 

Tellingute rentimine

Tähetorni 61a, 11625 Tallinn

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L - suletud, P - suletud

Harri Drell
osakonna juhataja
tel 677 8557
mob 504 6947
e-post harri.drell@cramo.com


Rainer Masing 

klienditeenindaja
tel 677 2771
e-post rainer.masing@cramo.com

Andres Klaar
projekteerija
tel 677 8855
e-post andres.klaar@cramo.com

Tallinn - Peterburi tee

Peterburi tee 38,11415

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 17.00, L 8.00 - 14.00, P- suletud


Marko Sepp
 
osakonna juhataja
tel 621 2396
mob 515 8737
e-post marko.sepp@cramo.com


Meelis Rohilaan

klienditeenindaja
tel 621 2396 
e-post meelis.rohilaan@cramo.com


Tomas Peterson

klienditeenindaja
tel 621 2396
e-post tomas.peterson@cramo.com  

Tallinn - Rasketehnika

Liivametsa 6, 11216

Lahtiolekuajad: E - R 8.00 - 17.00


Rait Hiie

osakonna juhataja
Liftid, mastlavad, ripplavad

mob 508 4390
e-post rait.hiie@cramo.com


Aleksei Särki

rasketehnika projektijuht
tel 677 1139
mob 5688 6356
e-post aleksei.sarki@cramo.com


Reelika Kattai

teleskooplaadurite ja rasketehnika tellimine
mob 5699 9310
e-post reelika.kattai@cramo.com


Andres Kaasik

liftide, mastlavad ja ripplavade paigaldusjuht
mob 505 9648
e-mail andres.kaasik@cramo.com


Madis Kotli

rasketehnika remondiosakonna juhataja
mob 5669 4803
e-post madis.kotli@cramo.com

 

Tallinn - Telgid ja tribüünid

Liivametsa 6, 11216

Lahtiolekuajad: E - R 8.00 - 17.00

 

Allan Plato
projektijuht
mob 5303 1988
e-post allan.plato@cramo.com

Tallinn - Kasutatud tehnika müük

Liivametsa 6, 11216

Lahtiolekuajad: E - R 8.00 - 17.00

 

Neeme Liivjõe
osakonna juhataja
mob 527 6875
e-post neeme.liivjoe@cramo.com

Tallinn - Tähetorni

Tähetorni 61A

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P - suletud


Andres Muts

klienditeenindaja
tel: 677 1115
mob: 526 1248
e-post andres.muts@cramo.com


Kristjan Lints

klienditeenindaja
tel: 677 1115
mob: 562 82264
e-post kristjan.lints@cramo.com

Tallinn - Soojakud, konteinerid, välikäimlad

Tähetorni 61A

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P – suletud


Kristina Onufreitšuk

assistent
mob: 506 1618
e-post kristina.onufreitsuk@cramo.com

Taavi Nahko
projektijuht, välikäimlate, soojakute, konteinerite rent

mob: 520 4536
e-post taavi.nahko@cramo.com  

 

Moodulpindade rentimine

Tähetorni 61A, Tallinn

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P suletud


Eero Leisna

osakonna juhataja
mob 502 5311
e-post eero.leisna@cramo.com

Keila

Keki tn 1/2, 76606

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L, P – suletud

Jüri Leisk
osakonna juhataja
tel: 600 1222
mob: 502 2806
e-post juri.leisk@cramo.com


Vladimir Radtšenko
klienditeenindaja
tel: 600 1222
mob: 5679 7009
e-post vladimir.radtsenko@cramo.com

Haapsalu

Tallinna mnt 73

Lahtiolekuajad:  E-R 8.00 - 17.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud


Jaanus Nõmmisto

osakonna juhataja
tel 473 3282
mob 506 5041
e-post jaanus.nommisto@cramo.com

Jõhvi

Malmi 2

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 18.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Viktor Žurin
osakonna juhataja
tel 335 7033
mob 522 5902
e-post viktor.surin@cramo.com


Aleksandr Ovsjannikov

klienditeenindaja
tel 335 7033
e-post aleksandr.ovsjannikov@cramo.com

Kuressaare

Pikk 75

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 18.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud


Jaak Tamm

osakonna juhataja
tel 453 8792
mob 518 3308
e-postjaak.tamm@cramo.com


Egert Laanet

klienditeenindaja
tel 453 8792
e-post egert.laanet@cramo.com

Kärdla

Sõnajala 11

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P suletud


Urmas Kuuse

osakonna juhataja
tel 671 7816
mob 5197 9691
e-post urmas.kuuse@cramo.com

Narva

Vahtra 5

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P - suletud


Ardi Pertman

osakonna juhataja
tel 354 4060
mob 526 2279
e-post ardi.pertman@cramo.com


Sergei Sinitsõn

klienditeenindaja
tel 354 4060
mob 518 8894
e-post sergei.sinitson@cramo.com

Paide

Pärnu tn 124

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 18.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Priit Grünthal
osakonna juhataja
tel 385 0554
mob 514 3157
e-post priit.grunthal@cramo.com

Toomas Mand
klienditeenindaja
tel 385 0554
e-post toomas.mand@cramo.com

Pärnu

Lao 9

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 17.00, L 9.00-14.00, P - suletud

Priit Õispuu 
osakonna juhataja
tel 447 7360
mob 525 0840
e-post priit.oispuu@cramo.com


Arvi Särkinen
 
klienditeenindaja
tel 447 7360
mob 5303 1566
e-post arvi.sarkinen@cramo.com

Põlva

Vabriku 11

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P - suletud

Rivo Kenk
osakonna juhataja
tel 683 1080
mob 5662 5445
e-post rivo.kenk@cramo.com


Kaiti Pilk

klienditeenindaja
tel 683 1080
mob 5696 9420
e-post kaiti.pilk@cramo.com

Rakvere

Kauba 3A

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 18.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Kalle Lees
osakonna juhataja
tel 322 3022
mob 522 1535
e-post kalle.lees@cramo.com


Hermas Rang

klienditeenindaja
tel 322 3022
e-post hermas.rang@cramo.com

Rapla

Viljandi mnt 79

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Ats Nõlvak
osakonna juhataja
tel: 392 9700
mob: 5681 6677
e-post: ats.nolvak@cramo.com 

Mait Maltsar
klienditeenindaja
tel: 392 9700
e-post: mait.maltsar@cramo.com

Tartu

Tähe 135D

Lahtiolekuajad: E-R 7.30 - 18.00, L 8.00 - 14.00, P - suletud

Antti Kask
osakonna juhataja
tel 730 6090
e-post antti.kask@cramo.com


Andrei Vallimets

projektijuht
tel 730 6093
mob 516 8900
e-post andrei.vallimets@cramo.com


Priit Koido

remondiosakonna juhataja
tel 730 6093
mob 504 6370
e-post priit.koido@cramo.com


Andri Niidumaa

projektijuht
tel 730 6093
mob 516 0465
e-post andri.niidumaa@cramo.com


Age Koido

klienditeenindaja
tel 730 6090
mob 510 7119
e-post age.koido@cramo.com


Vallo Vennola
klienditeenindaja
tel 730 6090
mob 510 7119
e-post vallo.vennola@cramo.com


Margus Zubsberg

klienditeenindaja
tel 730 6090
mob 509 9611
e-post margus.zubsberg@cramo.com

Raadi

Vahi alevik, Killustiku põik 1

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.00, L-P - suletud

Jaan Aruväli
osakonna juhataja
tel 730 4321
mob 5685 7427
e-post jaan.aruvali@cramo.com


Gerth Matt

klienditeenindaja
tel 730 4321
mob 5685 7454
e-post gerth.matt@cramo.com

Valga

Transpordi 9

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.30, L 9.00 - 12.00, P - suletud

Silver Reinumägi
osakonna juhataja
tel 767 1162
mob 508 9944
e-post silver.reinumagi@cramo.com

Viljandi

Reinu tee 25

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.30, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Maarika Maarjakõiv
osakonna juhataja
tel 433 3396
mob 526 4326
e-post maarika.maarjakoiv@cramo.com

Marten Tafenau
klienditeenindaja
tel 433 3396
mob 5679 8488
e-post marten.tafenau@cramo.com


Võru

Jaama 26

Lahtiolekuajad: E-R 8.00 - 17.30, L 9.00 - 14.00, P - suletud

Margus Eskla
osakonna juhataja
tel 782 5482
mob 527 2220
e-post margus.eskla@cramo.com