Lt

Nuomos padaliniai

Alytus

Putinų g. 23, 62323
tel. +370 315 72878  
alytus@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Algimantas Trainavičius

Nuomos vadybininkas

algimantas.trainavicius@cramo.com

 

Jurijus Luganskis

Alytaus regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 455 59

jurijus.luganskis@cramo.com

 

 

Kaunas

H. ir O. Minkovskių g. 87, 46218
tel. +370 37 441 114
kaunas@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Dainius Balkus

Nuomos vadybininkas

dainius.balkus@cramo.com

 

Deividas Černiauskas

Nuomos vadybininkas

deividas.cerniauskas@cramo.com

 

Jurijus Luganskis

Kauno regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 455 59

jurijus.luganskis@cramo.com   

 

Klaipėda

Tilžės g. 49, 91260  
tel. +370 463 130 03 
klaipeda@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Povilas Velička

Nuomos vadybininkas

povilas.velicka@cramo.com

 

Žydrūnas Razma

Nuomos vadybininkas

zydrunas.razma@cramo.com

 

Ailandas Diržininkas

Klaipėdos regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 409 99

ailandas.dirzininkas@cramo.com

Marijampolė

Gėlyno g. 12, 68100    
tel. +370 614 27 728 
marijampole@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Mindaugas Plikaitis

Nuomos vadybininkas

mindaugas.plikaitis@cramo.com

 

Jurijus Luganskis

Marijampolės regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 455 59

jurijus.luganskis@cramo.com  

Palanga

Bangų g. 11A, 00148   
tel. +370 685 678 94 
palanga@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Ignas Ruškys

Nuomos vadybininkas

ignas.ruskys@cramo.com

 

Ailandas Diržininkas

Klaipėdos regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 409 99

ailandas.dirzininkas@cramo.com

Panevėžys

Kerbedžio g. 7A, 35104   
tel. +370 45 589 390
panevezys@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Tomas Gaučas

Nuomos vadybininkas

tomas.gaucas@cramo.com

 

Egidijus Bukėnas

Panevėžio regiono nuomos vadovas

tel. +370 640 333 47

egidijus.bukenas@cramo.com

 

Tauragė

Gaurės g. 2K, 72334
tel. +370 626 17 263
taurage@cramo.com

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Mindaugas Vaitkus

Nuomos vadybininkas

mindaugas.vaitkus@cramo.com

 

Ailandas Diržininkas

Tauragės regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 409 99

ailandas.dirzininkas@cramo.com

Telšiai

Mažeikių g. 7B, 87101    
tel. +370 614 75 351 
telsiai@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Valdas Strėlys

Nuomos vadybininkas

valdas.strelys@cramo.com

 

Ailandas Diržininkas

Klaipėdos regiono nuomos vadovas

tel. +370 656 409 99

ailandas.dirzininkas@cramo.com

 

Utena

Metalo g. 3, 28216     
tel. +370 389 61 788
utena@cramo.com

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Gintautas Kančauskas

Nuomos vadybininkas

gintautas.kancauskas@cramo.com

 

Egidijus Bukėnas

Utenos regiono nuomos vadovas

tel. +370 640 333 47

egidijus.bukenas@cramo.com

Vilnius Liudvinavo

Liudvinavo g. 131, 02241      
tel. +370 5 264 1903
vilnius.liudvinavo@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 07.30 - 16.30, Š-S nedirbame

Lukas Lemežis

Nuomos vadybininkas

lukas.lemezis@cramo.com

 

Giedrius Skruodys

Vilniaus regiono nuomos vadovas

tel. +370 655 357 74 

giedrius.skruodys@cramo.com

 

Vilnius Verkių

Verkių g. 50, 09109       
tel. +370 5 237 5347
vilnius.verkiu@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Mindaugas Sutkus

Nuomos vadybininkas

mindaugas.sutkus@cramo.com

 

Edvinas Sudeikis

Nuomos vadybininkas

edvinas.sudeikis@cramo.com

 

Giedrius Skruodys

Vilniaus regiono nuomos vadovas

tel. +370 655 357 74 

giedrius.skruodys@cramo.com

Šiauliai

Metalistų g. 8E, 78136        
tel. +370 41 522 495
siauliai@cramo.com 

Darbo valandos: Pr-P 08.00 - 17.00, Š-S nedirbame

Stasys Dirmontas

Nuomos vadybininkas

stasys.dirmontas@cramo.com

 

Egidijus Bukėnas

Šiaulių regiono nuomos vadovas

tel. +370 640 333 47

egidijus.bukenas@cramo.com

CRAMO ADAPTEO modulinės patalpos

Jurij Vasiljev

Modulinių patalpų pardavimo vadovas

tel. +370 685 596 90

jurij.vasiljev@cramo.com

 

Tadas Piekus

Modulinių patalpų projektų vadovas

tel. +370 612 878 00

tadas.piekus@cramo.com