Lv

Administrācija un pārdošanas nodaļa

Darius Norkus
Izpilddirektors
tālr. +370 68 556 615 
e-pasts: darius.norkus@cramo.com 

Indra Zilberta

Finanšu un administrācijas direktore
tālr. +371 29 296 391 
e-pasts: indra.zilberta@cramo.com 

Paulius Stankaitis
Pārdošanas un attīstības direktors
tālr. +370 61 841 671
e-pasts: paulius.stankaitis@cramo.com

Normans Kļaviņš 
Nomas direktors
tālr. +371 29 175 851
e-pasts: normans.klavins@cramo.com 

Aleksandrs Kahanovskis 
Servisa vadītājs 
tālr. +371 26 312 609
e-pasts: aleksandrs.kahanovskis@cramo.com  

Edijs Reinis 
Moduļu telpu projektu vadītājs
tālr. +371 28 622 997
e-pasts:edijs.reinis@cramoadapteo.com 

Inga Krūmiņa 
Kredītmenedžere
tālr. +371 27 899 948
e-pasts: inga.krumina@cramo.com 

Laura Upmane 
Biroja administratore
tālr. +371 28 611 135
e-pasts: laura.upmane@cramo.com

Ginta Medne 
Galvenā grāmatvede
tālr. +371 29 150 055
e-pasts:ginta.medne@cramo.com 

Līga Ūdre 
Mārketinga vadītāja
tālr. +371 26 393 504
e-pasts: liga.udre@cramo.com

Lielo klientu pārdošanas vadītāji

Aleksandrs Čukanovs
tālr. +371 26 666 075 
e-pasts:  aleksandrs.cukanovs@cramo.com   

Dmitrijs Sazonovs
tālr. +371 29 132 161 
e-pasts: dmitrijs.sazonovs@cramo.com  

Guntars Supe
tālr. +371 22 013 306
e-pasts: guntars.supe@cramo.com  

Māris Vītols
tālr. +371 29 104 115
e-pasts: maris.vitols@cramo.com