Nb

TA KONTAKT MED OSS

Vi hjelper deg gjerne.

Se listen over våre avdelinger under

Her finner du våre avdelinger

Hovedkontor

HOVEDKONTOR

Alnabru

Smalvollveien 42, 0667 OSLO

tlf. +47 23 37 55 60

info.no@cramo.com

Aukra

Aukra

Nyland industriområde, 6480 AUKRA

tlf. +47 71 17 23 80

aukra@cramo.com

Bergen Godvik

Bergen Godvik

Leirvikåsen 3, 5179 GODVIK

tlf: 55 51 04 40

godvik@cramo.com

Bergen Mongstad

Bergen Mongstad

Storamyrsvegen 231, Mongstad næringspark, 5954 MONGSTAD

tlf: +47 56 36 40 00

mongstad@cramo.com

Bergen Åsane

Bergen Åsane

Liamyrane20, 5132 NYBORG

tlf: +47 55 53 87 50

asane@cramo.com

Bodø

Bodø

Pålsvei 8, 8008 BODØ

tlf: +47 75 52 98 00

bodo@cramo.com

Bærum

Bærum

Bærumsveien 471, 1351 RUD

tlf: +47 67 15 41 50

baerum@cramo.com

Elektro Øst

Elektro Øst

Alfaset 1, Industrivei 6, 0668 OSLO

tlfr: +47 414 65 997

elektro.no@cramo.com

Fosen

Fosen

Industrigata 2, 7130 BREKSTAD

tlf: +47 72 89 88 80

fosen@cramo.com

Hamar

Hamar

Halsetvea 37, 2323 INGEBERG

tlf: +47 62 51 49  00

hamar@cramo.com

Hammerfest

Hammerfest

Rossmollgaten 98, 9600 HAMMERFEST

tlf: +47 78 42 29 80

hammerfest@cramo.com

Haugesund

Haugesund

Kvitsøygaten 10, 5537 HAUGESUND

tlf: +47 52 71 83 00

haugesund@cramo.com

 

Jessheim

Jessheim

Elektroveien 1, 2069 JESSHEIM

tlf: +47 63 98 67 00

jessheim@cramo.com

Kirkenes

Kirkenes

Kaiveien 2, 9900 KIRKENES

tlf: +47 414 20 436

kirkenes@cramo.com

Kjeller Verksted og Logistikk

Kjeller Verksted og Logistikk

Rolf Olsensvei 32, 2007 KJELLER

tlf: +47 902 53 938

kjeller@cramo.com

Lillehammer

Lillehammer

Hovemovegen 33, 2624 LILLEHAMMER

tlf: +47 479 10 800

lillehammer@cramo.com

Lillestrøm

Lillestrøm

Ingesgate 36, 2000 LILLESTRØM

tlf: +47 63 80 07 30

lillestrom@cramo.com

Moduler Bygg og Anlegg Nord

Moduler Bygg og alegg Nord

Hofstadveien 32, Hofstad Næringspark, 7224 MELHUS

tlf: +47 902 79 968

brakker.nord@cramo.com

Moduler Bygg og Anlegg Vest

Moduler Bygg og anlegg Vest

Mjåtveitflaten 55, 5918 Frekhaug

tlf: +47 55 51 12 00

brakker.vest@cramo.com

Moduler Bygg og Anlegg Øst

Moduler Bygg og anlegg Øst

Drammensveen 247, 3300 HOKKSUND

tlf: +47 32 23 50 50

brakker.ost@cramo.com

Molde

Molde

Jupiterveien 1, 6419 MOLDE

tlf: +47 476 22 900

molde@cramo.com

Mosjøen

Mosjøen

Danieljordet 13, 8656 MOSJØEN

tlf: +47 75 17 41 40

mosjoen@cramo.com

Moss

Moss

Årvollskogen 96, 1529 MOSS

tlf: +47 69 20 82 82

moss@cramo.com

Oslo

Alnabru

Smalvollveien 47, 0667 Oslo

tlf. +47 23 06 76 00

alnabru@cramo.com

Porsgrunn

Porsgrunn

Moen 12, 3946 PORSGRUNN

tlf: +47 35 57 28 28

porsgrunn@cramo.com

Stavanger

Stavanger

Hovebakken 5, 4306 SANDNES

tlf: +47 51 80 01 51

stavanger@cramo.com

Tromsø

Tromsø

Terminalgata 84, 9019 TROMSØ

tlf: +47 77 60 82 50

tromso@cramo.com

Trondheim

Trondheim

Terminalen 2, 7080 HEIMDAL

tlf: +47 72 89 88 80

trondheim@cramo.com

Tønsberg

Tønsberg

Semsbyveien 124, 3170 SEM

tlf: +47 33 00 48 30

tonsberg@cramo.com

Varme, Tørk og Miljø

Varme, Tørk og Miljø

Bærumsveien 471, 1351 RUD

tlf: +47 414 65 997

varme@cramo.com

Ålesund

Ålesund

Sjukenesstranda 39, 6037 EIDSNES

tlf: +47 476 22 800

alesund@cramo.com

Adapteo Moduler

Adapteo Moduler

Drammensveien 247, 3300 HOKKSUND

tlf: +47 32 27 30 30

info.no@cramoadapteo.com

 

KUNDEREPRESENTANTEN

I Cramo ønsker vi alltid å tilby best mulig service, og selvsagt ønsker vi alltid at du som kunde føler deg verdsatt og ivaretatt. Men, noen ganger oppstår det misforståelser og noen ganger gjør vi feil. Vi tar imot alle tilbakemeldinger og alle kommentarer som kan hjelpe oss til å bli bedre. Derfor har vi en Kunderepresentant. Kunderepresentanten er en Cramoansatt som hjelper våre kunder med å formidle henvendelser til riktig person i Cramo. Det gjelder både klager på service og gode ideer.

Er du misfornøyd med vår service eller med hvordan dine synspunkter er blitt behandlet, kontakt vår Kunderepresentant. Hun tar hånd om din sak og sørger for at vi finner en løsning snarest mulig.

Med dine tilbakemeldinger, får vi verdifull hjelp til å se områder hvor vi kan forbedre oss. Kunderepresentantens hovedmål er å styrke vårt samarbeid og gi deg en bra dag på jobb.
Kontakt vår Kunderepresentant på tlf: 479 02 333 eller send en mail til: kunderepresentanten@cramo.com

 

Ta kontakt, sammen finner vi en løsning!